NANULAK | Przedszkole Publiczne | Kraków

Przedszkolna rodzina

Agnieszka Kaczor

Pani Agnieszka Kaczor pełni w Nanulaku funkcję dyrektora do spraw pedagogicznych i swoim doświadczeniem wspiera panią Basię i panią Paulinę.

Barbara Udziela

Barbara Udziela ukończyła studia na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, kierunek Pedagogika Specjalna i Pedagogika wczesnoszkolna. Ciocia Basia ma cały kufer kolorowych obrazków i ciekawych zabaw, który otwiera na swoich zajęciach z j.angielskiego i wciąga dzieci w świat słówek i piosenek. Zna także różnorakie gry na długie popołudnia, wymyśla ciekawe eksperymenty. Uwielbia czytać książki...także dzieciom :) I jak tylko może, przynosi Nanulakom książeczki skąd tylko się da :). Działa także charytatywnie na rzecz niepełnosprawnych dzieci z krakowskich szkół specjalnych- Studenckie Koło Naukowe Pedagogiki Specjalnej.

Ilona Pajączek

Pani Ilona Pajączek ukończyła studia licencjackie z Pedagogiki - Wychowane Małego Dziecka oraz studia magisterskie z Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W wolnym czasie lubi czytać książki i słuchać muzyki. Jej pasją są też wszelkie prace manualne - tworzenie dekoracji, malowanie, szycie, a także urządzanie przestrzeni.

Marta Ramiączek

Pani Marta Ramiączek ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie z rezultatem magistra pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, i licencją na nauczanie języka polskiego oraz uprawnieniami do prowadzenia terapii logopedycznej. Nigdy nie opuszcza jej kreatywność, pomysłowość, poczucie humoru i... burza loków na głowie. Zawsze znajdzie czas na przeczytanie dobrej książki, szaloną wycieczkę czy coś słodkiego. Inspiracje do zajęć czerpie zewsząd, dlatego jej plany często ulegają zmianom.

Paulina Łukawska

Paulina Łukawska ukończyła studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek pedagogika specjalna (specjalizacja logopedia), licencjat - pedagogika wczesnoszkolna. Prawdziwą pasją Cioci Pauliny jest logopedia. Nanulaki z zapałem ćwiczą buzię i język, a ona ma wspaniałe pomysły jak namówić dzieci do powtórek trudnych dźwięków.


©2017 nunurs NANULAK | Przedszkole Publiczne | Kraków